Zapowiedzi


Premiera: 30 października 2020 (Pl) 27 października 2020 (świat)
Reżyseria: Zoe Lister-Jones
Produkcja / Rok: USA / 2020

SZKOŁA CZAROWNIC: DZIEDZICTWO

Fantasy, Horror | 13+

To kontynuacja przebojowego filmu fantasy „Szkoła Czarownic” z 1996 roku. W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie „Szkoła Czarownic” także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

PAŹDZIERNIK 2020


Premiera: 25 grudnia 2020 (Pl) 24 grudnia 2020 (świat)
Reżyseria: Patty Jenkins
Produkcja / Rok: Hiszpania, Kanada, Meksyk, USA, Wielka Brytania, Korea Południowa / 2020

WONDER WOMAN 1984

Akcja, Sci-Fi | 150min | 13+

Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej wielkoekranowej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

GRUDZIEŃ 2020


Premiera: 4 grudnia 2020 (Pl) 5 sierpnia 2020 (świat)
Reżyseria: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Produkcja / Rok: Belgia, Francja / 2020

MAŁA WIELKA STOPA 2: W RODZINIE SIŁA

Animacja, Familijny | 89min | b.o.

Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

GRUDZIEŃ 2020


Premiera: 22 stycznia 2021 (Pl) 22 stycznia 2021 (świat)
Reżyseria: Maria Sadowska
Produkcja / Rok: Polska / 2021

DZIEWCZYNY Z DUBAJU

Dramat, Erotyczny, Sensacyjny | 18+

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

STYCZEŃ 2021