Zapowiedzi


Premiera: 17 kwietnia 2020 (Pl) 6 lutego 2020 (świat)
Reżyseria: Will Gluck
Produkcja / Rok: Australia, USA / 2020

PIOTRUŚ KRÓLIK 2: NA GIGANCIE

Animacja, Familijny | 95min | b.o.

ea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

od 17 KWIETNIA 2020


Premiera: 29 maja 2020 (Pl) 19 marca 2020 (świat)
Reżyseria: Walt Dohrn
Produkcja / Rok: USA / 2019

TROLLE 2

Animacja, Komedia | 94min | b.o.

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MAJ 2020


Premiera: 6 marca 2020 (Pl) 14 września 2019 (świat)
Reżyseria: Marjane Satrapi
Produkcja / Rok: Wielka Brytania / 2019

SKŁODOWSKA

Biograficzny, Dramat | 103min | 12+

Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MARZEC 2020


Premiera: 3 lipca 2020 (Pl) 24 czerwca 2020 (świat)
Reżyseria: Kyle Balda
Produkcja / Rok: USA / 2020

MINIONKI: WEJŚCIE GRU

Animacja, Komedia, Przygodowy | b.o.

W filmie „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata. Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. Za produkcję odpowiada wizjonerski szef Illumination – Chris Meledandri oraz jego wieloletni współpracownicy – Janet Healy i Chris Renauld. Za kamerą zasiadł Kyle Banda („Minionki”, „Gru, Dru i Minionki”).

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

LIPIEC 2020