Zapowiedzi


Premiera: 30 października 2020 (Pl) 27 października 2020 (świat)
Reżyseria: Zoe Lister-Jones
Produkcja / Rok: USA / 2020

SZKOŁA CZAROWNIC: DZIEDZICTWO

Fantasy, Horror | 13+

To kontynuacja przebojowego filmu fantasy „Szkoła Czarownic” z 1996 roku. W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie „Szkoła Czarownic” także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

LISTOPAD 2020


Premiera: 9 października 2020 (Pl) 9 października 2020 (świat)
Reżyseria: Sean Durkin
Produkcja / Rok: Kanada, Wielka Brytania / 2020

GNIAZDO

Dramat, Thriller | 107min | 15+

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

LISTOPAD 2020


Premiera: 13 listopada 2020 (Pl) 13 listopada 2020 (świat)
Reżyseria: Michał Szcześniak
Produkcja / Rok: Polska / 2020

FISHEYE

Thriller | 97min | 15+

Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny (Julia Kijowska), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać. Jednocześnie nawiązuje skomplikowaną relację z porywaczem (Piotr Adamczyk). Zdesperowana kobieta zaczyna rozumieć, że aby się uwolnić, musi rozwikłać tajemnicę z przeszłości.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

LISTOPAD 2020


Premiera: 13 listopada 2020 (Pl) 13 listopada 2020 (świat)
Reżyseria: Martin Kotik
Produkcja / Rok: Czechy / 2020

MAGICZNE MUZEUM

Animacja, Komedia | 85min | b.o.

Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Harvie zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

LISTOPAD 2020


Premiera: 4 grudnia 2020 (Pl) 5 sierpnia 2020 (świat)
Reżyseria: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Produkcja / Rok: Belgia, Francja / 2020

MAŁA WIELKA STOPA 2: W RODZINIE SIŁA

Animacja, Familijny | 89min | b.o.

Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

GRUDZIEŃ 2020


Premiera: 17 września 2021 (Pl) 17 września 2021 (świat)
Reżyseria: Mateusz Rakowicz
Produkcja / Rok: Polska / 2021

NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE

Komedia, Akcja | 18+

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

WRZESIEŃ 2021


Premiera: 19 marca 2021 (Pl) 19 marca 2021 (świat)
Reżyseria:
Produkcja / Rok: USA / 2021

RODZINKA RZĄDZI

Animacja, Komedia | b.o.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MARZEC 2021


Premiera: 2 kwietnia 2021 (Pl) 2 kwietnia 2021 (świat)
Reżyseria: Cary Joji Fukunaga
Produkcja / Rok: USA, Wielka Brytania / 2021

NIE CZAS UMIERAĆ

Sensacyjny |163min | 12+

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

KWIECIEŃ 2021


Premiera: 30 kwietnia 2021 (Pl) 30 kwietnia 2021 (świat)
Reżyseria: Joel Crawford
Produkcja / Rok: USA / 2021

KRUDOWIE 2: NOWA ERA

Animacja, Komedia, Przygodowy |95min | b.o.

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie. Bettermanowie (z naciskiem na „better”) – ze swoim wyszukanym domkiem na drzewie, niesamowitymi wynalazkami i nawadnianymi hektarami upraw smacznych owoców – znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, wkrótce narastają napięcia między rodziną jaskiniową a rodziną współczesną.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

KWIECIEŃ 2021