Zapowiedzi

Premiera: 22 marca 2019 (Pl) 22 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Borys Lankosz
Produkcja / Rok: Polska / 2019

CIEMNO PRAWIE NOC

Kryminał, Thriller

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MARZEC 2019


Premiera: 8 marca 2019 (Pl) 8 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Tomasz Konecki
Produkcja / Rok: Polska / 2018

CAŁE SZCZĘŚCIE

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

8 MARCA 2019


Premiera: 15 marca 2019 (Pl) 15 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Produkcja / Rok: Polska / 2019

KURIER

Historyczny, Sensacyjny | 100min | 13+

Sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – „Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

15 MARCA 2019


Premiera: 8 marca 2019 (Pl) 8 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Hélène Giraud, Thomas Szabo
Produkcja / Rok: Chiny, Francja / 2019

ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI

Animacja, Przygodowy, Komedia | 92min

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

15 MARCA 2019


Premiera: 15 lutego 2019 (Pl) 3 stycznia 2019 (świat)
Reżyseria: Dean DeBlois
Produkcja / Rok: USA / 2019

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3

Animacja, Familijny, Przygodowy | 104min | b.o.

Ostatni rozdział historii, która oszołomiła widzów na całym świecie, z głównych bohaterów – Czkawki i smoka Szczerbatka – czyniąc obiekt międzynarodowego uwielbienia. Mało która seria animowana wzbudza takie emocje zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MARZEC 2019