Zapowiedzi


Premiera: 26 marca 2021 (Pl)
Reżyseria: Adam Wingard
Produkcja / Rok: USA / 2021

GODZILLA VS. KONG

Sci-Fi

„Godzilla vs. Kong” skupia się na pojedynku dwóch gigantów, którzy walczą o dominację przez najbliższe dekady i wieki na Ziemi. Obrońcy Konga starają się odnaleźć i dotrzeć do prawdziwego domu kolosa, a wśród nich znajduje się młoda dziewczyna Jia, z którą Konga łączy wyjątkowa relacja. Na drodze staje im jednak Godzilla, która sieje postrach i zniszczenie na całej planecie. Jak się okaże, pojedynek Godzilli z Kongiem został zaaranżowany przez ukryte siły, a rozwiązanie ich tajemnicy zaprowadzi bohaterów aż do jądra Ziemi.

[opis]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MAJ 2021


Premiera: 21 maja 2021 (Pl) 21 maja 2021 (świat)
Reżyseria: Tim Story
Produkcja / Rok: USA / 2021

TOM & JERRY

Animacja, Komedia, Przygodowy | 101min | b.o.

Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

MAJ 2021


Premiera: 30 września 2021 (Pl)
Reżyseria: Cary Joji Fukunaga
Produkcja / Rok: USA, Wielka Brytania / 2021

NIE CZAS UMIERAĆ

Sensacyjny |163min | 12+

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

WRZESIEŃ 2021


Premiera: 17 września 2021 (Pl) 17 września 2021 (świat)
Reżyseria: Mateusz Rakowicz
Produkcja / Rok: Polska / 2021

NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE

Komedia, Akcja | 18+

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

[opis dystrybutora kino]

WKRÓTCE

W KINIE

PRZYBLIŻONY

TERMIN

PROJEKCJI

FILMU:

WRZESIEŃ 2021