Repertuar

*Seanse filmowe wyświetlane są dla minimum 3 widzów

Premiera: 20 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Juan Jesus Garcia Galocha
Produkcja/Rok: Hiszpania/2023

MUMIE

Animacja, Komedia, Przygodowy | 88min | 7+

W Egipcie, głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta, ale żadne z tych dwojga się do tego nie pali. Nefer pragnie wolności, a Thut na wszelkie zobowiązania reaguje alergicznie. Przed wolą bogów nie ma jednak ucieczki. Thut będzie musiał ożenić się z Nefer już za siedem dni. Musi też przynieść na ślub starożytny pierścień, który wręczył mu sam faraon. Tymczasem na powierzchni ziemi lord Silvester Carnaby przeprowadza ekspedycję archeologiczną, w trakcie której po raz pierwszy znajduje coś znaczącego – egipski grobowiec. Tam, wśród kilkunastu artefaktów, natrafia na pierścień ślubny. To jego szansa na zapisanie się w historii i zrealizowanie marzeń. Lord nie bierze jednak pod uwagę tego, że pierścień ma już właściciela… Kiedy Thut przekonuje się, że jego pierścień skradziono, nie ma wyjścia. Musi przedostać do świata ludzi i spenetrować współczesny Londyn. Towarzyszy mu młodszy brat Sekhem, ośmioletni chłopiec, pragnący odbudowania pozycji Thuta jako bohatera wyścigów, oraz Croc, mały krokodyl i pupil Sekhema. Przyłącza się do nich również Nefer, która korzysta z okazji, żeby uciec przed małżeństwem i podążać za marzeniami. Trzy mumie będą musiały wspólnie przemierzać współczesny Londyn, odzyskać ukradziony przez lorda Silvestra Carnaby’ego pierścień oraz – a tego nie uwzględniały plany ani Thuta, ani Nefer – polubić się.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

7-9 lutego

16:00 DUB

 


Premiera: 3 lutego 2023 (PL)
Reżyseria: Mateusz Głowacki
Produkcja/Rok: Polska/2023

MASZ CI LOS

Komedia | 100min | 15+

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

7-9 lutego

18:00 PL

 


Premiera: 27 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Maria Sadowska
Produkcja/Rok: Polska/2023

POKUSA

Erotyczny, Thriller | 105min | 18+

Atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal jakiego nikt się nie spodziewa.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

7-9 lutego

20:00 PL

 

10-12 lutego

17:00 PL

 

14 lutego

17:00 PL

 

16 lutego

17:00 PL

 


Premiera: 20 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Toby Genkel
Produkcja/Rok: Niemcy, Wielka Brytania/2022

ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY

Animacja, Familijny | 93min | 7+

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

10-11 lutego

15:15 DUB

 

12 lutego

11:00 DUB

 

14 lutego

15:15 DUB

 

16 lutego

15:15 DUB

 


Wznowienie w Polskich kinach: 10 lutego 2023 (PL)
Reżyseria: James Cameron
Produkcja/Rok: USA/1997

TITANIC: 25 ROCZNICA

Melodramat, Katastroficzny | 194min | 12+

W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanikiem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która ma odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego, Jacka.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

10-11 lutego

19:00 3D NAP

 

12 lutego

13:00 3D NAP

19:00 3D NAP

 

14-16 lutego

19:00 3D NAP

 


Premiera: 6 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Joel Crawford
Produkcja/Rok: USA/2020

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE

Animacja, Komedia, Przygodowy | 100min | 6+

Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „ostatnie życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

17 lutego

15:00 DUB

 

18-19 lutego

14:00 DUB

 


Premiera 10 lutego 2023 (PL)
Reżyseria: Guillaume Canet
Produkcja/Rok: Francja/2023

ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA

Familijny, Komedia, Przygodowy | 111min | 7+

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

18 lutego

17:00 DUB

 

19 lutego

18:30 DUB

 

21-22 lutego

17:00 DUB

 


Premiera 20 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Damien Chazelle
Produkcja/Rok: USA/2022

BABILON

Dramat | 189min | 13+

„Babilon” to oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku. W rolach głównych występuję: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. W obsadzie znaleźli się także: Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood. „Babilon” to film reżysera nagrodzonego sześcioma Oscarami® „La La Land”- Damiena Chazelle. Chazelle jest też autorem scenariusza.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

18 lutego

19:00 NAP

 

19 lutego

16:00 NAP

 

21-22 lutego

19:00 NAP

 


Premiera: 27 stycznia 2023 (PL)
Reżyseria: Brando Quilici
Produkcja/Rok: Włochy/2022

PIMI Z KRAINY TYGRYSÓW

Familijny, Przygodowy | 94min | 16+

Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między Balmanim i młodym tygryskiem Pimi rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i przetrwać ekstremalne wyzwania, aby dotrzeć do nowego domu, wysoko w Himalajach i przeżyć jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24-26 lutego

14:00 DUB

 

28 lutego-2 marca

14:00 DUB

 


Premiera: 24 lutego 2023 (PL)
Reżyseria: Shekhar Kapur
Produkcja/Rok: Wielka Brytania/2022

PLAN NA MIŁOŚĆ

Komedia rom. | 108min | 16+

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z Internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróż z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

17 lutego

19:00 NAP

 

24 lutego

18:15 NAP

 

25-26 lutego

17:15 NAP

 

28 lutego-2 marca

18:15 NAP

 


Premiera: 17 lutego 2023 (PL)
Reżyseria: Peyton Reed
Produkcja/Rok: USA/2023

ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA

Akcja, Sci-Fi | 125min | 13+

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24 lutego

16:00 DUB

20:15 NAP

 

25-26 lutego

15:00 DUB

19:30 NAP

 

28 lutego-2 marca

16:00 DUB

20:15 NAP

 

3 marca

16:00 DUB

 

4 marca

16:00 NAP

 

5 marca

16:00 DUB

 

7 marca

16:00 NAP

 

8 marca

16:00 DUB

 

9 marca

16:00 NAP

 


Premiera: 19 marca 2023 (PL)
Cena biletu: 80zł normalny / 70zł grupowy (od 10 osób)

SPEKTAKL TEATRALNY „MIŁOŚĆ NIE Z TEJ ZIEMI”

Spektakl Teartalny | 90min

Niesamowita komedia pełna niespodzianek pt. „MIŁOŚĆ NIE Z TEJ ZIEMI”! Czy miłość to siła, potrafiąca pokonać wszelkie przeszkody? Mateusz to młody, przystojny mężczyzna, który próbuje ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odwiedza go nieoczekiwany gość… Jest nim piękna kobieta o tajemniczym imieniu Adira. Kim jest? Czy ma do wykonania jakąś misję? Dlaczego zachowuje się inaczej niż zwykłe kobiety? Mateusz jeszcze nie wie, że to niespodziewane spotkanie odmieni jego życie… Czy mimo dzielących ich różnic, bohaterowie dadzą szansę rodzącemu się uczuciu?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

19 marca

17:00 NA ŻYWO

 


PL – Film polski | NAP – Napisy | DUB – Dubbing | LEK – Lektor | *SD – seans dodatkowy