Repertuar

*Seanse filmowe wyświetlane są dla minimum 3 widzów

Premiera: 26 maja 2023
Reżyseria: Aaron Horvath, Michael Jelenic
Produkcja/Rok: USA, Japonia/2023

SUPER MARIO BROS. FILM

Animacja, Komedia, Przygodowy | 92min | 7+

„Super Mario Bros. Film” to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich „Minionki” oraz „Sing”. Minionki pokochali widzowie w każdym wieku na całym świecie. Są jednymi z najpopularniejszych animowanych postaci. Teraz studio Illumination stworzyło animację o bohaterze gry komputerowej i z pewnością dostarczą widzom wielu wspaniałych emocji. „Super Mario Bros. Film” w kinach od 26 maja 2023 roku. Produkcja jest oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra ma wielu fanów do dziś i jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

4 czerwca

15:00 DUB

17:00 DUB

 

6-8 czerwca

15:00 DUB

17:00 DUB

 


Premiera: 12 maja 2023
Reżyseria: Martin Bourboulon
Produkcja/Rok: Francja/2023

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN

Przygodowy | 121min | 12+

Akcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii, garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem „Trzech muszkieterów: d’Artagnan” jest d’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

4 czerwca

19:00 NAP

 

6-7 czerwca

19:00 NAP

 


Premiera: 26 maja 2023
Reżyseria: Rob Marshall
Produkcja/Rok: USA/2023

MAŁA SYRENKA

Familijny, Fantasy, Musical | 135min | 7+

„Mała syrenka” to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

9 czerwca

14:00 DUB

16:30 DUB

 

10-11 czerwca

13:30 DUB

16:00 DUB

 

13-14 czerwca

14:00 DUB

16:30 DUB

 


Premiera: 19 maja 2023
Reżyseria: Grzegorz Jaroszuk
Produkcja/Rok: Polska, Czechy/2020

BLISCY

Dramat, Komedia | 74min | 12+

Ojciec (Olaf Lubaszenko) z dwójką swoich dorosłych dzieci (Izabela Gwizdak, Adam Bobik) poszukują matki, która pewnego dnia bez słowa wyjaśnienia odchodzi od męża. Jej zniknięcie jest impulsem do odpowiedzi na pytanie co to znaczy być dla kogoś kimś bliskim. Ojciec wraz z synem i córką udają się w podróż po zawiłym i tajemniczym świecie osiedla, odkrywając tropy, które tylko pozornie się łączą. Po drodze spotykają sąsiadów, których opowieści ujawniają zupełnie nieznany obraz matki. Podążają coraz dziwniejszymi ścieżkami, by w końcu odkryć zaskakującą prawdę.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

9-10 czerwca

19:00 PL

 

11 czerwca

18:00 PL

 

13-14 czerwca

19:00 PL

 


Premiera: 9 czerwca 2023
Reżyseria: Michael Ekblad
Produkcja/Rok: Niemcy, Holandia, Szwecja/2021

NAJLEPSZE URODZINY KRÓLIKA KAROLA

Animacja | 75min | 4+

Spotkanie z przyjaciółmi, łowienie ryb z tatą i jedzenie tortu marchewkowego – to wszystko planował Królik Karol w swój wielki dzień. W końcu piąte urodziny obchodzi się raz w życiu! Rodzice nie poświęcają mu jednak tyle uwagi, co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego psa przeradza się w wielką przygodę, podczas której spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

16 czerwca

15:00 DUB

 

17-18 czerwca

12:30 DUB

 

20-22 czerwca

15:00 DUB

 


Premiera: 2 czerwca 2023
Reżyseria: Joaquim Dos Santos, Kemp Powers
Produkcja/Rok: USA/2023

SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM

Animacja, Akcja, Sci-Fi | 140min | 10+

Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Manów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

16 czerwca

17:00 DUB

 

17-18 czerwca

14:00 DUB

17:00 NAP

 

20-25 czerwca

17:00 DUB

 

27-29 czerwca

17:00 DUB

 


Premiera: 16 czerwca 2023
Reżyseria: Maciej Hydr
Produkcja/Rok: Polska/2023

RADIOSTORY

Komedia obycz. | 104min | 12+

Rok 1991, kilkanaście miesięcy po upadku komunizmu, Gdańsk. Reemigrant Jacek Waldemar wraca do Polski z chęcią działania. Ujrzawszy ojczysty bałagan, biedę i bezrobocie, uruchamia pierwsze na wybrzeżu prywatne radio. To wstrząs dla Słomińskiego, dyrektora lokalnej rozgłośni państwowego nadawcy. Do tej pory to, czy jego audycji ktokolwiek słucha, nie miało dla niego znaczenia!!! Waldemar walczy zacięcie, bo wygrana słuchalności to konkretne wpływy z reklam… ale pewnego dnia mieszkańcy Gdańska mają jeszcze większy wybór…

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

16-18 czerwca

19:45 PL

 

20-22 czerwca

19:45 PL

 


Premiera: 16 czerwca 2023
Reżyseria: Benjamin Quabeck, Matte Tange
Produkcja/Rok: Niemcy, Belgia, Norwegia/2023

RYSIEK SUPERWRÓBEL

Animacja, Familijny, Przygodowy | 84min

Pora kończyć afrykańskie trele i wracać do domu! Wróbel Rysiek, wychowany przez rodzinę bocianów marzy o tym, by poprowadzić stado. Niestety, ta zaszczytna i odpowiedzialna misja przypada komuś innemu. Rysiek nie może się z tym pogodzić i opuszcza stado. W pojedynkę wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i przygód. Wkrótce spotyka wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz superwróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogą małym wróblom osiągać wielkie cele!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

23-25 czerwca

15:00 DUB

 

27-29 czerwca

15:00 DUB

 


Premiera: 2 czerwca 2023
Reżyseria: Rob Savage
Produkcja/Rok: USA/2023

BOOGEYMAN

Horror | 98min | 15+

20th Century Studios przedstawia film pt. „Boogeyman”, będący adaptacją bestsellerowej powieści mistrza grozy, Stephena Kinga. Licealistka Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer przeżywają niedawną śmierć matki. Pewnego dnia w ich domu pojawia się tajemniczy, desperacko szukający pomocy pacjent. Od tego momentu, pogrążoną w żałobie rodzinę zaczyna nękać przerażająca nadprzyrodzona istota żerująca na cierpieniu swoich ofiar.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

23-25 czerwca

19:45 DUB

 

27-29 czerwca

19:45 DUB

 


Premiera: 16 lutego 2024 (PL)
Cena biletu: 90zł indywidualny / 80zł grupowy (od 10 osób).

„SPOSÓB NA BLONDYNKĘ…!”

Spektakl teatralny

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie – kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać. Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha? Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko. Na pozór to wydaje się proste… Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe “ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka. Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjecie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone. Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość? Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić? Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust? Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

16 lutego 2024

19:00 NA ŻYWO

 


PL – Film polski | NAP – Napisy | DUB – Dubbing | LEK – Lektor | *SD – seans dodatkowy