Repertuar

WYTYCZNE DLA KINA Z POWODU covid-19 | Procedura COVID-19 MGCK


Premiera: 2 lipca 2021 (PL)
Reżyseria: Elaine Bogan
Produkcja/Rok: USA/2021

MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOŚCI

Animacja, Familijny, Przygodowy | 90min | b.o.

Lucky Prescott nigdy tak naprawdę nie poznała swojej zmarłej matki-Milagro Navarro. Matka była nieustraszoną kaskaderką jeździecką w małym miasteczku, Miradero, położonym przy granicy. Teraz Lucky dorasta w mieście na wschodnim wybrzeżu pod czujnym okiem ciotki, Cory. Podobnie jak jej matka, Lucky nie jest skłonna do przestrzegania zasad i ograniczeń, co przyprawia jej ciotkę Corę o ból głowy. Kiedy dziewczynka coraz częściej organizuje ryzykowne eskapady, Cora postanawia, aby Lucky wróciła do ojca, Jima. Po przeprowadzce małe, senne miasteczko nie robi na Lucky żadnego wrażenia.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27-29 lipca

14:00 DUB

16:00 DUB

 


Premiera: 18 czerwca 2021 (PL)
Reżyseria: Magnus von Hord
Produkcja/Rok: Polska, Szwecja/2021

SWEAT

Dramat | 100min | 15+

„Sweat” opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama. Kiedy Sylwia zdecyduje się umieścić w sieci odważne nagranie, będzie ono początkiem serii wydarzeń, które staną się próbą zarówno dla niej, jak i dla nielicznych osób, którzy znają ją bliżej. W ciągu trzech dni dziewczyna nieoczekiwanie odkryje ciemną stronę swojej popularności, a jednocześnie pozna prawdziwą bliskość.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27-29 lipca

18:00 PL

 


Premiera: 2 lipca 2021 (PL)
Reżyseria: Kike Maillo
Produkcja/Rok: Francja, Hiszpania, Niemcy/2021

WRÓG DOSKONAŁY

Thriller | 88min | 15+

Po skończonym wykładzie uznany architekt polskiego pochodzenia Jeremiasz Angust usiłuje dostać się na lotnisko. Po drodze zatrzymuje go roztargniona dziewczyna, która tak jak on chce zdążyć na swój samolot. Oboje spóźnieni są zmuszeni czekać na kolejny lot. Początkowo ich rozmowa zdaje się być zabawą w uwodzenie, jednak stopniowo przekształca się w niebezpieczną grę. Coraz bardziej zirytowany niechcianym towarzystwem Jeremiasz nie jest w stanie uwolnić się od natrętnej współpasażerki. Dziewczyna z minuty na minutę pcha architekta w coraz bardziej mroczną pułapkę. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie…

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27-29 lipca

20:00 NAP

 


Premiera: 24 września 2017 (PL)
Reżyseria: Barbara Bredero
Produkcja/Rok: Belgia, Holandia, Niemcy/2017

MOJA ŻYRAFA

Familijny | 74min | 10+

Rafał urodził się tego samego dnia, co jego najlepsza przyjaciółka Rafa, żyrafa. Ponieważ jego dziadek jest opiekunem w zoo, Rafała często można spotkać w pobliżu Rafy. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim, aż Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że żyrafy do szkoły chodzić nie mogą. Rafał tęskni za Rafą, a żyrafa Rafa tęskni za Rafałem. Dlatego Rafał wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27 lipca

12:00 DUB

 

29 lipca

12:00 DUB

 



Premiera: 2 lipca 2021 (PL)
Reżyseria: Don Hall, Carlos Lopez Estrada
Produkcja/Rok: USA/2021

RAYA I OSTATNI SMOK

Animacja, Komedia, Przygodowy | 114min | b.o.

„Raya and the Last Dragon” opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

30 lipca

16:00 DUB

 

31 lipca-1 sierpnia

14:00 DUB

16:00 DUB

 

3-6 sierpnia

16:00 DUB

 

7-8 sierpnia

14:00 DUB

16:00 DUB

 

10-12 sierpnia

16:00 DUB

 


Premiera: 9 lipca 2021 (PL)
Reżyseria: Cate Pearson
Produkcja/Rok: USA/2021

CZARNA WDOWA

Akcja, Sci-Fi | 133min | 13+

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

31 lipca-1 sierpnia

18:00 DUB

20:30 DUB

 

3-5 sierpnia

18:00 DUB

20:30 DUB

 

6-8 sierpnia

18:00 DUB

 

10-12 sierpnia

18:00 DUB

 


Premiera: 16 lipca 2021 (PL)
Reżyseria: Dorota Kędzierzawska
Produkcja/Rok: Polska/2020

ŻUŻEL

Melodramat, Sportowy | 108min | 13+

Mistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

13-15 sierpnia

20:30 PL

 

17-19 sierpnia

20:30 PL

 


Premiera: 7 września 2021
Godz. 17:00
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

SPEKTAKL: BABSKI PRZEKRĘT

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

[opis dystrybutora kino]

BILETY:

Normalny 80zł

Grupowy 70 zł (od 10 osób)

 

Rezerwacja miejsc

tel. 789 243 739

 


PL – Film polski | NAP – Napisy | DUB – Dubbing | LEK – Lektor