Repertuar


Premiera: 6 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Ricard Cussó
Produkcja/Rok: Australia, USA/2020

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW

Animacja | 88min | b.o.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24-26 maja

16:00 DUB

 


Premiera: 13 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Mariano Cohn, Gaston Duprat
Produkcja/Rok: Hiszpania/2021

BOSCY

Dramat, Komedia | 114min | 15+

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24-26 maja

18:00 NAP

 

27-29 maja

20:00 NAP

 

31 maja-2 czerwca

20:00 NAP

 


Premiera: 20 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Anthony Hayes
Produkcja/Rok: Australia/2022

ZŁOTO

Thriller | 97min | 15+

Dwaj nieznajomi w trakcie podróży przez pustynię natrafiają na największy samorodek złota, jaki kiedykolwiek został znaleziony. Szybko opracowują plan wydostania grudy złota i jej ochrony. Pierwszy z mężczyzn wyrusza po niezbędny sprzęt. Drugi walczył będzie z przeciwnościami przyrody, dzikimi psami oraz tajemniczymi intruzami. A także z rosnącym przekonaniem, że został pozostawiony na pastwę losu.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24-26 maja

20:00 NAP

 


Premiera: 1 lipcaa 2022 (PL)
Reżyseria: Toby Genkel, Jens Moller
Produkcja/Rok: Belgia, Niemcy/2021

OGLIKI

Animacja, Dla dzieci, Przygodowy | 85min | 4+

Urocza rodzina Oglików szuka nowego domu. Trafia do przepięknej, spokojnej wioski Śmierdziuszkowo, która ma problem z lokalnym wysypiskiem śmieci. Wszystko składa się znakomicie, bo Ogliki żywią się śmieciami i mieszkają na śmietniskach. Dla każdego na świecie znajdzie miejsce!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

1 czerwca

10:30 DUB

 


Premiera: 27 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Pierre Perifel
Produkcja/Rok: USA/2022

PAN WILK I SPÓŁKA. BAD GUYS

Animacja, Familijny, Komedia | 100min | 7+

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk (Sam Rockwell), włamywacz Pan Wąż (Marc Maron); mistrz kamuflażu, Pan Rekin (Craig Robinson), Pan Pirania (Anthony Ramos) i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula (Awkwafina). Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie,  zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?

 

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27-29 maja

14:00 DUB

16:00 DUB

 

31 maja

14:00 DUB

16:00 DUB

 

1 czerwca

08:20 DUB

12:00 DUB

14:00 DUB

16:00 DUB

 

2-5 czerwca

14:00 DUB

16:00 DUB

 

7-9 czerwca

14:00 DUB

16:00 DUB

 


Premiera: 6 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Nanni Moretti
Produkcja/Rok: Francja, Włochy/2021

TRZY PIĘTRA

Dramat, Komedia | 119min | 15+

Nanni Moretti przeplata trzy historie – jedną o zagubieniu i tęsknocie matki wychowującej samotnie córkę; drugą o obsesji podejrzeń i wybaczeniu, której bohaterem jest ojciec podejrzewający sędziwego sąsiada o molestowanie swojego dziecka; i trzecią o błędach rodzicielskich i przyznaniu się do własnych słabości (prowadzący pod wpływem alkoholu syn surowego sędziego powoduje śmiertelny wypadek). „Trzy piętra” to również wzruszająca, uniwersalna opowieść o murach, które skrywają tajemnice, są niemym świadkiem chwil pięknych i tragicznych.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

27-29 maja

18:00 NAP

 

31 maja-2 czerwca

18:00 NAP

 


Premiera: 27 maja 2022 (PL)
Reżyseria: Toni Garcia
Produkcja/Rok: Hiszpania/2022

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER

Animacja | 84min | b.o.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Ptysiem wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zyskuje szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i zdobyć serce pięknej Juliette?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

10 czerwca

16:00 DUB

 

11-12 czerwca

14:00 DUB

 

14-16 czerwca

16:00 DUB

 


Premiera: 10 czerwca 2022 (PL)
Reżyseria: Colin Trevorrow
Produkcja/Rok: USA/2022

JURASSIC WORLD: DOMINION

Przygodowy, Sci-Fi | 147min | 13+

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE :

24-26 czerwca

17:15 DUB

20:00 NAP

 

28-30 czerwca

17:15 DUB

20:00 NAP

 


PL – Film polski | NAP – Napisy | DUB – Dubbing | LEK – Lektor