Repertuar

REZERWACJE NALEŻY ODEBRAĆ NIE PÓŹNIEJ NIŻ GODZINĘ PRZED SEANSEM


Premiera: 22 kwietnia 2019 (PL) 4 kwietnia 2019 (świat)
Reżyseria: Chris Butler
Produkcja/Rok: Kanada, USA /2019

PRAZIOMEK

Animacja, Komedia | 95 min | 7+

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to… niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

21 maja

16:00 DUB

 

23 maja

16:00 DUB

 


Premiera: 10 maja 2019 (PL) 09 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Jonathan Levine
Produkcja/Rok: USA /2019

NIEDOBRANI

Komedia | 125 min | 15+

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. Gdy bezrobotny i spłukany Fred Flarsky spotyka po latach swą dawną nianię i miłość z dzieciństwa Sekretarz Stanu Charlotte Field, wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

21 maja

18:00 NAP

 

23 maja

18:00 NAP

 

25-30 maja

20:30 NAP

 


Premiera: 10 maja 2019 (PL) 26 stycznia 2019 (świat)
Reżyseria: Joe Berlinger
Produkcja/Rok: USA /2019

PODŁY, OKRUTNY, ZŁY

Biograficzny, Kryminał, Thriller | 108 min | 15+

Niewinna twarz Teda Bundy’ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy’ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

17-23 maja

20:15 NAP

 


Premiera: 28 grudnia 2018 (PL) 29 listopada 2018 (świat)
Reżyseria: Peter Segal
Produkcja/Rok: USA /2018

TERAZ ALBO NIGDY

Komedia rom. | 103 min | 16+

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

24 maja

20:00 NAP

 


Premiera: 24 maja 2019 (PL) 22 maja 2019 (świat)
Reżyseria: Guy Ritchie
Produkcja/Rok: USA /2019

ALADYN

Musical, Przygodowy, Baśń | 128 min | 7+

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

24 maja

13:00 DUB

15:45 DUB

 

25 maja – 06 czerwca

15:00 DUB

17:45 DUB

 


Premiera: 31 maja 2019 (PL) 01 maja 2019 (świat)
Reżyseria: Kelly Asbury
Produkcja/Rok: USA /2019

PASKUDY. UGLYDOLLS

Animacja, Komedia, Przygodowy | 88 min | b.o.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.  Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.  Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?!  Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

31 maja – 06 czerwca

13:00 DUB

 


Premiera: 03 maja 2019 (PL) 16 marca 2019 (świat)
Reżyseria: Kevin Kolsch
Produkcja/Rok: USA /2019

SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW

Horror | 101 min | 15+

Dr Louis Creed (Jason Clarke), po przeprowadzce z żoną (Amy Seimetz) i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada (John Lithgow). Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.

[opis dystrybutora kino]

SEANSE 2D:

31 maja – 06 czerwca

20:15 DUB

 


PL – Film polski

NAP – Napisy

DUB – Dubbing