Cennik


BILET NORMALNY


2 D / 3 D –  18 zł.

Dzieci do lat 3 mogą wejść bezpłatnie, zajmując jedno miejsce wraz z opiekunem.

BILET ULGOWY


(ważny z legitymacją) przysługuje:
– dzieciom, uczniom,
– studentom (do 26. roku życia),
– emerytom i rencistom.

2 D / 3 D –  16 zł.


KARTA DUŻEJ RODZINY

2 D / 3 D –  15 zł.


KONESERA

2 D / 3 D – 15 zł.

BILET GRUPOWY


przysługuje zakładom pracy oraz grupom zorganizowanym liczącym nie mniej niż 20 osób.

2 D / 3 D –  16 zł.

——————————————–

GRUPOWY SZKOLNY

przysługuje zorganizowanym grupom przedszkolnym oraz szkolnym liczącym nie mniej niż 20 osób.

2 D / 3 D – 12 zł.


BILETY ULGOWE (SZKOLNE I NA KARTĘ DUŻEJ RODZINY), MOŻNA KUPIĆ TYLKO W KASIE KINA, PO OKAZANIU DOKUMENTU UPRAWNIAJĄCEGO DO ULGI.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU ULGOWEGO ONLINE.


UWAGA

– Rezerwacje biletów należy wykupić nie później niż pół godziny przed seansem.

– Nie prowadzimy sprzedaży i rezerwacji poprzez Facebook oraz pocztę internetową.


Bilet okolicznościowy

Urodzinowy


Świętuj urodziny w kinie i obejrzyj film za 10zł!

za okazaniem dokumentu potwierdzającego datę urodzin, z zastrzeżeniem, kiedy na seans nie zebrała się wystarczająca ilość widzów (minimum 3 osoby), promocja nie obowiązuje.


FILMY 3D

Do obejrzenia filmu 3D niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasie kina  w cenie 4,50 zł. Cena biletu nie zawiera opłaty okularów 3D. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.


CENNIK REKLAMY W KINIE RENESANS

(obowiązuje od 01.03.2017r.)

Kino RENESANS dzięki modernizacji i cyfryzacji posiada najnowocześniejszy sprzęt w technologii 4 K do projekcji cyfrowych w 3D I 2D, w standardzie DCI gwarantującego najwyższą jakość obrazu. Wyposażenie posiada 4-krotnie wyższą rozdzielczość obrazu w stosunku do kin cyfrowych typu multipleks. Doskonały obraz i dźwięk gwarantują,że reklama na dużym ekranie jest wyjątkowo skuteczna. Ponadto brak bodźców rozpraszających uwagę odbiorcy powoduje wysoką zapamiętywalność reklamy. Kino posiada 214 miejsc, a seanse odbywają się codziennie. Średnio w miesiącu jest 3 tys. widzów. Oprócz reklamy na dużym ekranie oferujemy również reklamę w pasażu kina,dystrybucję ulotek i materiałów reklamowych firmy, stoisko wystawiennicze w pasażu kina, prezentacja logo firmy wraz z odnośnikiem na stronie kina, możliwość sponsorowania wydarzeń specjalnych w kinie jak przedpremiery, premiery, pokazy specjalne i inne. Materiały do emisji spotu reklamowego na ekranie Kina Renesans należy dostarczyć w formacie kinowym DCP na zewnętrznym nośniku pamięci. Treść materiałów reklamowych nie może naruszać zasad działalności reklamowej w środkach masowego przekazu, nie może być sprzeczna z obowiązującym w Polsce prawem, normami etycznymi, a także nie naruszać dóbr osobistych osób trzecich oraz dobra MGCK w Rykach.

Kontakt w sprawie reklamy w kinie: 789229968, kino@ryki.pl