RETRANSMISJA – GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRÉ RIEU

Informujemy, że na Retransmisję „GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRÉ RIEU” zostały już tylko bilety dla osób posiadających certyfikaty cowidowe do nabycia tylko w kasie kina.
W związku z dużym zainteresowaniem, osoby posiadające rezerwację miejsc, proszone są o odbiór rezerwacji lub potwierdzenie telefoniczne. W razie rezygnacji prosimy o informację.
Prosimy o zrozumienie.
Pula dla osób bez certyfikatów dostępna była od listopada. Każdy miał możliwość zakupu biletów.
———————————————————————————————————————————–
Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?
Zapraszamy już 2 i 6 stycznia 2022r. o godz. 16:00
Cena biletu: 28zł normalny / 25zł ulgowy
Bilety dostępne na www.ekobilet.pl/kino-renesans oraz w Kasie Kina
André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel. Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”. To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!