MAJOWY WIECZÓR KOBIECY

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki, zbliża się także kolejny Wieczór Kobiecy w Kino Renesans Ryki.

 

24 Maja, godz: 18:30 | Cena biletu: 13zł

 

Jak za każdym razem na Panie będzie czekało wiele atrakcji oraz porad w doborowym towarzystwie. A to wszystko tradycyjnie zostanie zwieńczone seansem filmowym! Tym razem zapraszamy na komedię romantyczną z Jennifer Lopez w roli głównej ”Teraz Albo Nigdy”

~Pracownica supermarketu wymyśla historię swojego życia, by udowodnić, że w dużej korporacji przy Madison Avenue dadzą sobie radę również osoby bez wykształcenia.

Tradycyjnie podczas Wieczorów Kobiecych w Kinie Renesans odbywają się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,tak będzie i tym razem.
Jednym z fundatorów nagród jest Talaria Resort&SPA

 

W programie:

– Wykład na temat „Matka – dobra,czy perfekcyjna?”, to temat z jakim przyjedzie do nas Violetta Nowak z Żyj po swojemu Kobieto

– Pokaz ćwiczeń – wysportowana sylwetka, sprawne ciało, mocny kręgosłup, a przy okazji pozytywna energia i dobra zabawa! A to temat , w którym Matalena Studio Pilates czuje się jak ryba w wodzie!

– Makijażystka – Podczas Wieczorów Kobiecych w ”Renesansie” dbamy o to, aby każda z Was mogła poczuć dotyk piękna.. dlatego także tym razem nie może zabraknąć Touch of Beauty Ewelina Jurzysta

– Porady Bieliźniarka – bielizna damska i męska